Adres
ul. Kupiecka 1, Świebodzin

CCTV

Strona głównaUsługi

SYSTEM CCTV - monitoring

HIKVISION, DAHUA, BCS

Monitoring przemysłowy, zwany krócej CCTV to system pozwalający na śledzenie oraz rejestrowanie odległości zdarzeń od jednej do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. Obraz z kamery jest transmitowany do centrum odbiorczego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia. Tego typu sprzęt charakteryzuje się prostotą i stabilnością działania, dlatego tak często jest wykorzystywany w różnego rodzaju firmach czy budynkach mieszkaniowych.
Najczęstszy deklarowany cel instalacji monitoringu wizyjnego to poprawa bezpieczeństwa oraz chęć stałego nadzoru miejsca, w którym zainstalowany jest monitoring. System do monitoringu wykorzystywany jest już praktycznie w każdej inwestycji od małych domów jedno-rodzinnych po biura, firmy budowlane, magazyny, stacje benzynowe, wszelakiego rodzaju restauracje, bary, puby i wielu innych obiektach. Technologia pozwala dziś na odbiór obrazu na żywo z aplikacji mobilnej przez telefon lub stronę www z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko połączenie z Internetem. Oferujemy kamery i monitoring domu dla inteligentnych budynków, standardowych gospodarstw, firm, hal produkcyjnych, szkół i innych miejsc. Wykonujemy instalacje przy użyciu renomowanych urządzeń firm DAHUA, HIKVISION, i BCS. Nowoczesne kamery gwarantują wysoką jakość obrazu i dźwięku zarówno w dzień, jak i w nocy Nasz monitoring obejmuje również kamery specjalne, kamery do odczytu tablic rejestracyjnych, do liczenia ludzi, analityczne i inne.

Instalujemy również kamery specjalne:

kamery do liczenia ludzi
kamery z analityką
inne instalacje kamer specjalnych

Realizujemy:

Dostawę i montaż/Programujemy i konfigurujemy systemy CCTV/Przeprowadzamy serwis i MODERNIZACJĘ /Oferujemy wsparcie techniczne

Umów się na montaż monitoringu!

068 459 35 51